Оголошення

Інформація про стан фінансування пенсійних виплат станом

на 09 год.00 хв. 21.12.2017 року

- профінансовано банки : по 20.12.2017 року;

- профінансовано поштові відділення :профінансовано повністю;

Управління Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області повідомляє про наявність поштової скриньки r24@mk.pfu.gov.ua в поштовому сервісі Пенсійного фонду України.
 
Графік особистого прийому громадян і особистого прийому осіб,  які потребують безоплатної первинної правової допомоги в Очаківському об`єднаному управлінні  Пенсійного фонду України Миколаївської області  на 2017 рік

 

В Очаківському об`єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області постійно працюють телефони  «гарячої лінії»  3-00-81 і телефон «довіри» 3-03-89, а також  скап-зв`язок за логіном mk_pfu_r24. У разі необхідності громадяни можуть звертатися за цими телефонами або за допомогою скап-зв`язку із проханням виїзду спеціалістів управління на  місце проживання.


ДО ВІДОМА!
   Очаківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області  повідомляє що наказом головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області від 30.03.2016 № 47 «Про затвердження форми електронного звернення» затверджено Форму електронного звернення до територіальних органів Пенсійного фонду України Миколаївської області, що додається.

  Прийняти до відома та забезпечити доведення до підпорядкованого персоналу введену в дію ПКМУ № 52 від 03.02.2016, яка внесла зміни до ПКМУ від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим».

СІМЕЙНИЙ ПАТРОНАТ — НОВА СОЦІАЛЬНА ПОСЛУГА У СИСТЕМІ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА ПІДТРИМКИ СІМЕЙ

  Очаківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді оголошує набір сімей - кандидатів у патронатні вихователі.
ПІДТРИМАЙТЕ ДИТИНУ, ЯКА ТИМЧАСОВО З РІЗНИХ ПРИЧИН НЕ МОЖЕ ПРОЖИВАТИ У РІДНІЙ СІМ'Ї !
   Сімейний патронат – комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання батьками складних життєвих обставин.
   Термін перебування дитини у Вашій родині визначається індивідуально залежно від потреб дитини та процесу вирішення питання щодо її повернення в рідну сім’ю та середньому складає до 3-х місяців, але в окремих випадках може бути подовжено до 6 місяців.
Сім'я гарантовано отримує достойну оплату послуг патронатних вихователів, кошти в розмірі двох прожиткових мінімумів на утримання дітей, допомогу та супровід фахівців соціальної сфери.
   За детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Очаків вул. Соборна, буд. 7-А, каб. 207, або за телефоном: 30017.
Директор Очаківського міського
центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді Є.О. Адіянова

Оголошення
про проведення конкурсу по відбору суб’єкта господарювання, що забезпечуватиме функціонування соціального магазину м. Очаків
 
Суб’єкт  господарювання, що забезпечуватиме функціонування соціального магазину – суб’єкт ,що організує торгівлю продовольчими товарами без торгівельної надбавки за доступними цінами малозабезпеченим громадянам, отримуючи за виконання цієї соціальної роботи відшкодування з бюджету міста своїх затрат відповідно до укладеного договору.
 1.Обов’язкові вимоги до соціального магазину:
1.1.Наявність вивіски «Соціальний магазин».
1.2.Торгівельна площа не менше  30 кв. метрів.
1.3.Наявність у безперебійному продажу обов’язкового асортименту товару, за доступними цінами (доступні ціни – ціни, які не менш ніж на 5-20 відсотків нижчі ніж найменші роздрібні ціни на відповідні товари в місті Очакові).
1.4.Дотримання Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затвердженими наказом Мінекономіки від 11.07.2003 року №185.
1.5.Дотримання прав споживачів відповідно до Закону України        « Про захист прав споживачів».
1.6.Встановлення на засоби контролю за продажем товарів програмного забезпечення, яке дозволить проводити обслуговування за електронними соціальними картками.
1.7.У соціальному магазині можуть реалізовуватись лише продовольчі товари згідно затвердженого асортименту.
Обов’язковий асортимент товару:
1. Борошно пшеничне
2. Макаронні вироби.
3. Крупа ячна.
4. Крупа пшенична.
5. Крупа пшоняна.
6. Крупа манна.
7. Крупа рисова.
8. Крупа рисова (подрібнена).
9. Крупа вівсяна.
10. Крупа перлова.
11. Горох.
 2.Перелік документів, які надаються на конкурс:
 2.1. Заява про участь у конкурсі, в якій учасник просить розглянути його пропозицію та підтверджує готовність розпочати роботу соціального магазину в десятиденний термін з дня оголошення результатів конкурсу.
2.2. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
2.3. Витяг з реєстру платників єдиного податку (за наявності). 
2.4. Підтвердження права користування приміщенням, в якому буде розташовано соціальний магазин ( право власності або договір оренди).
2.5. Конкурсна пропозиція (подається в окремому конверті), яка містить фіксовану  суму відшкодування з міського бюджету за надання послуг соціального магазину  в місяць, та розрахунки до неї  в довільній формі.
3.Відбір суб’єктів господарювання відбудеться 17 січня 2017 р. о 10-00 в малій залі виконкому Очаківської міської ради за адресою: вул.. Соборна, 7-а (3-й поверх).
4.Документи на конкурс приймаються за адресою: 57508 м. Очаків, вул.. Соборна, 7-а, каб. 206.
5.Останій термін подачі документів – не пізніше ніж за два дні до проведення конкурсу.
6.Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 2-21-22.
                                 Заступник  голови комісії   Г.О.Білов           
***
    З урахуванням оперативної обстановки в Миколаївській області та на виконання рішень Національної поліції та МВС України щодо профілактики злочинності в регіонах, з метою попередження майнових злочинів, недопущення вуличної злочинності.
 
 
http://www.guard.np.gov.ua/kontakti_1423235999
 
***
 
УВАГА! КОНКУРС!
 
  Очаківське об`єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору платежів до пенсійної системи (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку).
  Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економіст, бухгалтер, фінансист) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в іншій сфері не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; знання інформаційних технологій, використання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.
  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається завідувачем сектору персоналу та організаційно-інформаційної роботи управління.
  Документи приймаються за адресою: м. Очаків, вул. Лоцманська, 21, каб. № 9,  додаткова інформація за  тел. 3-01-94. 
Термін подання заяв – 30 календарних днів з дня публікації оголошення. 
 
 ***
Оголошення!
 
   Всі громадяни, які мають доступ до мережі Інтернет, запрошуються на on-line консультування з сімейних, цивільних, адміністративних, трудових питань та порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги (безкоштовні послуги адвоката), яке проводиться працівниками Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги кожного другого та четвертого четверга місяця починаючи з лютого 2016 року з 14:00 год. до 17:00 год за Skype – адресою pershiy.bvpd
  Перший миколаївський місцевий центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги розташований за адресою: 54020, м. Миколаїв, вул. Образцова 4А/2, тел/факс (0512) 47-20-90, 47-20-91, 063-404-68-82, 099-607-07-87, 067-482-71-83, e-mail: mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.gov.ua.
Режим роботи: Понеділок-п’ятниця з 08:00 год. по 17:00 год. (без перерви на обід).
 
     ***
  Оголошення !
 
  З 01.07.2015 року звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги подається до Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Миколаїв, вул. Образцова, буд. 4а мешканцями: Березанського, Миколаївського, Новоодеського, Очаківського районів, міста Очаків, Заводського та Центрального районів міста Миколаєва. 
   Безоплатна вторинна правова допомога надається особам, зазначеним у статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а саме: 
      1) особам, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб. 
До звернення зазначені особи додають: 
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу,
- довідку про отримання (неотримання) соціальної допомоги за формою, встановленою у Додатку 11 до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністрерства праці та соціальної політики України від 19 вересня 2006 року № 345, зареєстрованої у Мін’юсті 6 жовтня 2006 року за № 1098/12972,
- пенсійне посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги;
- довідку про розмір пенсії, обчисленої відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15 листопада 2001 року № 486/202/524/455/3370, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 7 лютого 2002 року за № 112/6400 або довідку про розмір соціальної допомоги, що призначається замість пенсії,
2) дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, безпритульним дітям, дітям,  які можуть  стати або  стали  жертвами насильства  в  сім'ї. 
До звернення зазначені особи додають: 
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу законного представника,
- документ, що підтверджує повноваження особи, як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі),
- рішення про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, що приймається районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом міської чи районної у місті ради за місцем походження такої дитини за поданням служби у справах дітей - у разі звернення до місцевого центру законних представників дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,
- заяву або повідомлення про вчинення насильства в сім'ї або реальну загрозу вчинення, складені в довільній формі - у разі звернення до місцевого центру законних представників дітей, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім'ї,
3) особам,  на  яких поширюється дія  Закону  України  "Про біженців  та  осіб,  які  потребують додаткового або тимчасового захисту". 
До звернення зазначені особи додають: 
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу (у разі наявності),
   - довідку про звернення за захистом в Україні, за формою, затвердженою наказом МВС від 07 вересня 2011 року № 649 «Про затвердження Правил розгляду заяв та оформлення документів, необхідних для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, втрату і позбавлення статусу біженця та додаткового захисту і скасування рішення про визнання особи біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту», зареєстрованим в Мін'юсті 5 жовтня 2011 року за № 1146/19884,
- рішення про задоволення/відхилення/залишення без розгляду скарги на рішення органу міграційної служби про відмову в прийнятті заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, або про відмову в оформленні документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту (у разі наявності), за формою, затвердженою наказом МВС від 07 вересня 2011 року № 649 «Про затвердження Правил розгляду заяв та оформлення документів, необхідних для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, втрату і позбавлення статусу біженця та додаткового захисту і скасування рішення про визнання особи біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту», зареєстрованим в Мін'юсті 5 жовтня 2011 року за № 1146/19884;
4) ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань. 
До звернення зазначені особи додають: 
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
          - посвідчення встановленого зразка, за формою, визначеною у додатку № 2 до Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 року № 302, 
     - посвідчення встановленого зразка Героя Соціалістичної Праці, Героя України, орденська книжка повного кавалера ордена Трудової Слави або інші документи, що підтверджують присвоєння відповідного звання - у разі звернення до місцевого центру осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
5) особам, щодо яких суд розглядає справу про обмеження 
цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи; паспорт або інший документ, що посвідчує особу. 
До звернення зазначені особи додають:
- ухвалу суду про відкриття провадження у справі про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною; паспорт або інший документ, що посвідчує особи опікунів або піклувальників,
    - паспорт або інший документ, що посвідчує особу суб'єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу;
     - посвідчення про призначення опікуном (піклувальником) встановленого зразка, за формою, встановленою у додатку 3 до пункту 3.1 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Держкомсім'ямолоді, МОЗ, Міносвіти, Мінсоцполітики від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88, зареєстрованим в Мін'юсті 17 червня 1999 р. за № 387/3680;
- рішення суду про визнання особи недієздатною або про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи;
- копія ухвали суду про відкриття провадження у справі про поновлення цивільної дієздатності фізичної особи (у разі наявності);
6) особам, щодо яких суд розглядає справу про надання 
психіатричної допомоги в примусовому  порядку; паспорт або інший документ, що посвідчує особу суб'єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу.     
До звернення зазначені особи додають:
- паспорт або інший документ, що посвідчує особу законного представника, у разі, якщо звертається законний представник суб'єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу;
- документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі) - у разі наявності;
    - копію ухвали суду про відкриття провадження у справі про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;
   7) особам, реабілітованим відповідно до законодавства України. паспорт або інший документ, що посвідчує особу. 
       До звернення зазначені особи додають:
  - посвідчення про право на пільги реабілітованих, зразок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів УРСР від 24 червня 1991 року № 48.
Разом із зверненням про надання безоплатної вторинної правової допомоги особа повинна подати документи, що підтверджують її належність до однієї з категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.
Звертаємо вашу увагу, що безоплатна вторинна правова допомога фактично надаватиметься адвокатами, з якими Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області укладено контракти.
Довідки цілодобово за телефоном 0 (800) 213-103 (безкоштовно зі стаціонарних) телефонів.
   
***
Увага! Важлива інформація!
В лютому-березні ПАТ «Миколаївгаз» проводитиме звірку газових приладів і лічильників у споживачів газу Миколаївської області
 
  В IV кварталі 2015 року вступив в дію ряд законодавчих актів, що стосуються реформування ринку природного газу. З метою приведення документації у відповідність до нових правил газопостачання і упорядкування даних, внесених в базу ПАТ «Миколаївгаз», газове господарств© протягом двох місяців проводитиме звірку відповідності типорозміру лічильника і фактично встановлених у споживача газових приладів з даними, що внесені в програмне забезпечення підприємства.
   У зв'язку з цим ПАТ «Миколаївгаз звертається до споживачів природного газу !: Миколаївської області з проханням сприяти проведенню зазначеної звірки.
  Для цього необхідно зателефонувати до Контактного центру ПАТ «Миколаївгаз» за телефоном (0512) 777-104 і перевірити відповідність типорозміру лічильника і фактично встановлених газових приладів з даними, внесеними в базу газового господарства або просто надіслати листа з відповідною інформацією на електрону адресу сопІасК8)тк.104,иа.
  Для тих споживачів, що вже переуклали договір з газопостачання починаючи з 1 липня 2015 року, звірка була проведена автоматично.
 
***
Про виконання вимог антикорупційного законодавства 
в управлінні Пенсійного фонду України 
в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області
в І півріччі 2015 року
 
   Протягом І півріччя 2015 року управлінням Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області (далі - управління) здійснювалися заходи щодо дотримання антикорупційного законодавства відповідно до вимог законів України “Про засади запобігання і протидії корупції”,“Про запобігання корупції”, “Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки”, постанови Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 №1240 “Про затвердження державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки”, наказу Голови правління Пенсійного фонду України від 01.11.2011 №154 “Про організацію виконання в Пенсійному фонді України та його органах законодавчих та нормативно-правових актів у сфері запобігання і протидії корупції” та інших нормативно-правових актів антикорупційного характеру.
  Одним із заходів щодо запобігання проявам корупції в управлінні є підвищення рівня правової освіти державних службовців. З цією метою в рамках професійної підготовки працівниками управління вивчено:
06.01.2015 – Закон України «Про очищення влади» від 16.09.2014 № 1682-VIII;
06.01.2015 - Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 25.12.2014 № 62-VIII;
17.02.2015 - Закон України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII;
26.05.2015 - Закон України «Про запобігання корупції» (із змінами від 12.02.2015 № 198-VІII);
23.06.2015 – зміни до Закону України «Про очищення влади» від 27.01.2015 № 132-VIII.
  Питання щодо виконання вимог антикорупційного законодавства і профілактики його порушень періодично розглядались на виробничих нарадах. Так, протягом  І півріччя 2015 року проведено три виробничі наради, на яких розглядались питання:
30.01.2015 - Ознайомлення спеціалістів управління з антикорупційними змінами у законодавстві (ЗУ «Про очищення влади», декларація, щорічна оцінка).
30.04.2015 - Ознайомлення спеціалістів управління з антикорупційними змінами у законодавстві (ЗУ «Про запобігання корупції» та інше).
23.06.2015 - Вивчення Закону України «Про запобіганя корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII та проведення тестування на рівень знання зазначеного Закону. 
  Проведення роз’яснювальної роботи серед громадян є пріоритетним в цьому напрямку, так протягом звітного періоду  було передано по районному радіо «Очаківська нива» та опубліковано на сайтах виконкому Очаківської міської ради та Очаківської районної державної адміністрації звіт про виконання плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень в управління Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області за 2014 рік
  Забезпечено подання державними службовцями управління  декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо себе і членів своєї сім’ї за 2014 рік, відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”. Із 33 осіб, які знаходяться у трудових відносинах з управлінням подали декларацію про  майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік 33 державних службовця, що складає 100%. 
  Показник укомплектованості станом на 01.07.2015 складає 100%, тому  спеціальні перевірки осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави, в управлінні не проводились.
  Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р в управлінні видано наказ від 18.06.2015 № 35 «Про початок проведення в управлінні Пенсійного фонду України в м. Очакові та Очаківському районі Миколаївської області перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» (далі - наказ), яким визначено  день початку проведення перевірки 18 червня 2015 року.
26 червня 2015 року 30 державних службовців управління написали заяви про те, що до них не застосовуються заборони, визначені Законом України «Про очищення влади» і про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них. Подальша робота в цьому напрямку  проведена згідно чинного законодавства.
  Постійно здійснюється контроль за дотриманням вимог антикорупційного законодавства в управлінні, що дозволило забезпечити неухильне дотримання законодавчих вимог та спеціальних обмежень усіма державними службовцями. Протягом І півріччя 2015 року не було випадків притягнення працівників управління до відповідальності за правопорушення пов’язаних з корупцією.
Управління Пенсійного фонду України 
в м. Очакові та Очаківському районі 
Миколаївської області
***
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ   
  НАСЕЛЕННЯ ОЧАКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ:
 
 оголошує конкурс
 
на заміщення вакантних посад:
 
1. Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності 
 
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
- повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо    кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
-   вільно володіють державною мовою;
-   вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
 
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління за адресою: вул. Шкрептієнко,10, каб.№15, тел. 2-23-03.
 
2.Головного спеціаліста відділу пільг (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
 
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:
- повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
-   вільно володіють державною мовою;
-   вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою управління за адресою: вул.Шкрептієнко,10, каб.№15,  тел. 2-23-03
 
***
ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проходження перевірки відповідно до
Закону України «Про очищення влади»
 
08 червня 2015 року в  Очаківській міській раді розпочато проведення перевірки 
(дата початку перевірки )      (найменування органу державної влади/органу місцевого самоврядування)                          
 
щодо таких осіб: 
 
Кифоренко Валентини Вікторівни – заступника Очаківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
__________________________________________________________________________
(прізвище, ім’я та по батькові особи, місце роботи, посада на час застосування положення Закону України «Про очищення влади»)
 
Лященко Лариси Дмитрівни – заступника Очаківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
Яковлєвої Марини Анатоліївни – секретаря виконавчого комітету Очаківської міської ради.
 
***

З метою недопущення порушення вимог чинного законодавства суб'єктами господарювання, які надаватимуть послуги з оздоровлення та відпочинку населенню, фахівці Головного управління Держсанепідслужби у Миколаївській області готові проводити позапланові консультативні заходи закладів оздоровлення та відпочинку за заявками їх керівників тел. (0512) 41-56-52, т/ф 34-01-15 

***
«Усиновлені серцем» – відкрийте своє серце і ви
 
  У квітні 2015 року оголошується конкурс - фотовиставка «Усиновлені серцем».Мета даної виставки - звернути увагу суспільства на історії усиновлення дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  На жаль, в Україні нерішучість, сумніви, побоювання зменшують ймовірність прийняття майбутніми батьками такого важливого і потрібного дітям рішення.
Виставка - перший крок до розвитку сімейних форм виховання дітей сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки в Україні.
 «Усиновлені серцем» - не просто назва, воно означає, що усиновлення має зародитися в серці, а не бути лише юридичним процесом.
 Бажаючих взяти участь у фотовиставці просимо надати фотографії Вашої родини в електронному варіанті за адресою: вул. 50 років Жовтня, 7-А, каб. 207 або за електронною адресою ochakovgrad2015@ukr.net. Телефон для довідок 3-00-17.
Директор Очаківського міського
центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді Є.О. Адіянова
 
***

Виставка

І  нвалідність – прикре, але характерне явище для будь-якого суспільства. Проте не кожне суспільство готове до появи в ньому людей з вадами здоров’я. Особливо це стосується сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами
  З метою надання рівних можливостей для реалізації творчих здібностей, сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей з особливими потребами, пошук нових талантів та їх підтримка, розширення кругозору та розвитку, підвищення інтелектуального рівня, Очаківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує конкурс фестиваль творчості “Повір у себе, і в тебе повілять інші».
  Для участі в конкурсі необхідно подати творчі роботи: аплікацію, гравюру, малюнки, виконані технікою графіки, художню вишивку, вироби виконані технікою різблення, ліплення, випалювання, оригамі, вироби з бісеру і соломки та інші.
Переможці конкурсу візьмуть участь в обласному фестивалі творчості і талантів «Повір у себе, і в тебе повірять інші». Також будуть відзначені подарунками 1 червня – у Міжнародний день захисту дітей. Роботи можна подавати до 20 квітня за адресою: вул. 50 років Жовтня, 7-А, каб. 207 телефон для довідок 3-00-17.
Директор Очаківського міського
центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді Є.О. Адіянова

***

Розпорядження Очаківського міського голови від 17.03.2015 року № 38 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад" 

Положення про Порядок присвоєння  та зміни поштових адрес(виділення в окремий поштовий номер) об’єктам  нерухомого майна в місті Очакові

***

  У зв'язку із набранням чинності 20 січня 2015 Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» від 14.01.2015 р. № 15 та відповідно до норм законів України «Про військовий обов'язок та військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Міністерство оборони України організовує і проводить мобілізацію військовозобов'язаних. 

Статтею 2 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» визначено, що одним із видів військової служби є військова служба за призовом під час мобілізації, на особливий період. Відповідно до статті 4 Закону України «Про зайнятість населення» (далі — Закон) до зайнятого населення належать в тому числі особи, які проходятьвійськову службу.

Статтею 45 Закону передбачено, що реєстрація безробітного у службі зайнятості припиняється, зокрема, у разі зайнятості особи.   

  У разі призову зареєстрованого безробітного на військову службу під час мобілізації, він не може виконувати свої обов'язки, визначені частиною другою статті 44 Закону, а саме, здійснювати активний пошук роботи, відвідувати центр зайнятості, в якому він зареєстрований, у визначений і погоджений з ним час, тощо.
  При наданні зареєстрованим безробітним відповідних документів (мобілізаційних розпоряджень, повісток або розпоряджень військових комісарів), виданих військовими комісаріатами відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», фахівець центру зайнятості приймає рішення про припинення реєстрації безробітного в центрі зайнятості та припинення йому виплати, допомоги по безробіттю, відповідно до чинного законодавства про зайнятість населення та загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.
Водночас, постановою Кабінету Міністрів України від 09.04.2014 № 111 «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» встановлено, що військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період виплачується грошове забезпечення. Відповідно до статті 4 Закону України «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» військовослужбовці є платниками єдиного внеску, - а отже є застрахованими особами в системі загальнообов'язкового'державного соціального страхування, в тому числі на випадок безробіття.
   Після закінчення проходження військової служби громадянин у разі потреби має право Знову звернутися.до центру зайнятості та отримати статус безробітного. При цьому' рішення про призначення виплати допомоги по безробіттю та визначення її розміру буде прийматися з урахуванням періоду служби, та розміру грошового забезпечення відповідно до чинного законодавства.

***

Положення про податок на майно на 2015 рік (в частині транспортного податку)

 

Положення про податок на майно  ( в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки )

 

***

Спрпияння Ради волонтерів   Подаруй життя