Громадська рада

2017 рік

Протокол громадської ради № 1

Протокол громадської ради № 2

Протокол установчих зборів

Список кандидатів до складу громадської ради 

Склад ініціативної робочої групи


До уваги представників громадськості! 

Перенесено дату установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради
 
    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» було розпочато формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради. 
В зв’язку з тим, що бажання брати участь у роботі громадської ради виявила мала кількість громадян та з метою забезпечення більш якісної й результативної роботи громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради, подовжено строк приймання заяв та доданих до них документів для участі в проведенні установчих зборів.
    Таким чином, установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради планується провести 20 лютого 2017 року о 15.00 год. в малій залі виконавчого комітету Очаківської міської ради (м. Очаків, вул. Соборна, 7а). Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 09 лютого 2017 року о 17.00 год.
    До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.
    До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів місцевого самоврядування.
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. 
Кількісний склад громадської ради визначається установчими 
зборами  та  не  може  становити  більш як 35 осіб. 
    До складу громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним. Строк повноважень складу громадської ради – два роки. 
    Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, рішення керівника інституту громадянського суспільства (або іншого органу, відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах, біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства, копії документів про легалізацію інституту громадянського суспільства, інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом 2015-2016 років.
Довідки та консультації за телефоном: 2-23-77 (каб. 310).
Ініціативна робоча група з
 підготовки установчих зборів 
для формування нового складу 
громадської ради при виконавчому 
комітеті Очаківської міської ради
2016 рік

Протокол громадської ради № 1

Протокол громадської ради № 2

Протокол громадської ради №3 

Протокол громадської ради № 4

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік


2015 рік

Протокол установчих зборів для формування нового складу Громадської ради  при виконавчому комітеті Очаківської міської ради  

 

 
 
 
 
 

2014 рік

Протокол громадської ради № 1

Протокол громадської ради № 2 

 

2013 рік

Протокол громадської ради № 01

Протокол громадської ради № 02

Протокол громадської ради № 03

Протокол громадської ради № 04

Установчі збори громадської ради 31.01.2013

Структура громадської ради при виконавчому комітет Очаківської міської ради

Постійні комісії громадської ради  при виконавчому комітеті

Склад громадської ради

__________________________________________________________________________________________________________

 

Взаємодія з громадською радою

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.10 № 996"Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики"

 

Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

 

Структура громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

 

Склад громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської міської ради

 

Постійні комісії громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської громадської ради

 

Регламент громадської ради при виконавчому комітеті Очаківської громадської ради