Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Указу Президента України від 05.05.11 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 25.05.11 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади.

Наказ Міністерства юстиції України від 26.05.2011 №1434/5 "Про затвердження форм для подання запиту на отримання публічної інформації".


Надання публічної інформації виконавчими органами Очаківської міської ради здійснюється відповідно до розпорядження Очаківського міського голови від 04.07.2011р. № 110 "Про забезпечення доступу до публічної інформації".

Порядок доступу до публічної інформації, що знаходиться в розпорядженні Очаківської міської ради та її виконавчого комітету.

Перелік відомостей, що становить службову інформацію.

Форма запиту на інформацію.

Інструкція з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.


Інформація про надходження запитів від громадян м.Очаків

 
Відповідно до Закону України " Про доступ до публічної інформації "
станом на __.__.2015, надійшло __ запитів